Menu
Realizacje
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 5
W tym miesiącu: 154
Wszystkich: 207530

Każdy wydział uczelni wyższej zmaga się, coraz częściej, z faktem zmniejszania się liczby kandydatów na studentów. Spowodowane jest to zarówno coraz większym wyborem nowych kierunków, na uczelniach zarówno państwowych jak i prywatnych, jak również nadciągającym nieubłaganie niżem demograficznym.

Nowoczesna, profesjonalnie zaprojektowana i perfekcyjnie wykonana strona internetowa jest zarówno wizytówką Wydziału, ale ma też konkretne odniesienie praktyczne: jest codziennym narzędziem w pozyskiwaniu kandydatów na studentów.

Strona internetowa jest również skutecznym narzędziem przepływu informacji między władzami a pracownikami oraz pracownikami a studentami. Można to realizować na różne sposoby: od prezentowania aktualności, rozsyłania aktualności w formie biuletynu, po udostępnianie wyszukiwarki pracowników wraz z godzinami konsultacji, kontaktami itp. Nie można również zapominać o prezentowaniu planów zajęć, zarówno dla studentów studiów stacjonarnych, ale przede wszystkim dla dojeżdżających studentów studiów niestacjonarnych.

Zapraszamy do zapoznania się z załączonym folderem dotyczącym stron dla uczelni wyższych. Znajdują się tam skrótowo opisane moduły specjalistyczne, które wykorzystują uczelnie wyższe takie jak:
plany zajęć, z podziałem na kierunki, rodzaje studiów, zjazdy na studiach niestacjonarnych itp.,
konsultacje pracowników i podział na instytuty, katedry i zakłady z możliwością samodzielnej edycji wyznaczonych treści przez upoważnionych pracowników,
wydawnictwo wydziałowe, czyli zamieszczanie informacji o wydanych monografiach i skryptach z możliwością ich zamówienia on-line,
dostęp do treści wewnętrznych, które będą dostępne wyłącznie z sieci internetowej uczelni/wydziału,
rejestracja uczestników konferencji z możliwością obsługi wielu konferencji oraz przesyłaniem plików z artykułami.

Nasza firma specjalizuje się w budowie tego typu stron internetowych – wykonywaliśmy wiele stron dla różnych wydziałów uczelni wyższych – stale powiększając nasze doświadczenie w zakresie specyficznych funkcjonalności, jakie musi spełniać strona wydziałowa.

Nasze doświadczenie doceniła również Politechnika Częstochowska, której strona główna www.pcz.pl powstała właśnie na systemie zarządzania treści naszego autorstwa.

W razie pytań, w każdej chwili nasi Koordynatorzy projektów są do Państwa dyspozycji. Możemy spotkać się z wyznaczoną przez Państwa osobą lub zespołem, aby omówić funkcjonalność i wygląd graficzny Państwa nowej strony internetowej. Zapraszamy.

 

dr inż. Wojciech Babicz